Produktai

Puspriekabės ir priekabos

Gaminame puspriekabes ir priekabas baseinų pervežimui (lengviems didelių gabaritų kroviniams). Šie mūsų gaminiai pasižymi lengva ir tvirta konstrukcija, o gamybai yra naudojamos tik aukštos kokybės medžiagos. Be to, priekabą ar puspriekabę galime pilnai pritaikyti pagal Jūsų poreikius. Įgyvendintų projektų pavyzdžius galite pamatyti projektų galerijoje.

Atstovaujami prekės ženklai

Tarp mūsų siųlomų produktų yra AVIA sunkvežimiai, FASSI statybiniai kranai, CRANAB hidromanipuliatoriai, MARREL užtraukimo sistemos, Ferrari Int2 hidrauliniai komponentai, TAJFUN LIV medienos bei metalo laužo krovimui skirti manipuliatoriai, PANAV priekabos ir puspriekabės, BAR CARGOLIFT liftai, skirti kroviniams kelti. Taip pat galime pasiūlyti įsigyti bei sumontuoti mūsų servise bortinius bei savivarčius kėbulus, perdaryti sunkvežimius, priekabas bei puspriekabes į medienvežius. Montavimui galite pateikti arba galime pasiūlyti įvairių gamintojų važiuokles.

Mūsų servise bus atlikti ne tik montavimo darbai, sutvarkyti reikalingi registracijai dokumentai, tačiau ir atliktas garantinis bei pogarantinis aptarnavimas.